برنامه آموزشی زبان انگلیسی با متد TLPS

زبان انگلیسی

معرفی

متد انحصاری TLPS اولین متد آموزش زبان انگلیسی به صورت کوتاه مدت همراه یادگیری جامع در ایران می باشد که توسط دکتر مصطفی خوشه چین برای فارسی زبانان و مطابق فرهنگ ایرانی پس از سال ها تحقیق و تدریس طراحی و نوشته شده است.

یادگیری زبان انگلیسی با این متد تنها ظرف یک سال به راحتی و با کمترین فشار زمانی و اقتصادی به زبان آموز صورت می پذیرد.

به صورتی که زبان آموز به صورت تضمینی پس از پایان دوره می تواند به راحتی مکالمه کند، فیلم و خبر انگلیسی را درک کند، کتب و مقالات انگلیسی را بخواند و بفهمد و حتی بنویسد، تسلط کامل بروی گرامر زبان انگلیسی پیدا کند، دایره لغات خود را تا سطح یادگیری لغات محلی افزاش دهد و حتی زبان انگلیسی را آموزش دهد و خود را برای آزمون های IELTS و TOEFL آماده کند.

تضمین موسسه به این صورت است که پس از حضور در اولین جلسه کلاس به صورت رایگان و اعلام رضایت زبان آموز قراردادی رسمی فی مابین زبان آموز و موسسه منعقد می گردد تا در صورتی که زبان آموز پس از پایان موعد مقرر بر ابعاد مختلف زبان انگلیسی مسلط نبود و اعلام نارضایتی از دوره را داشت ادامه دوره برای آن ها به صورت رایگان خواهد بود.

اهداف کلی و اصلی آموزش زبان انگلیسی

 • سوق دادن دانش‌آموزان به سمت کاربرد واقعی زبان انگلیسی که همان ایجاد ارتباط با دیگران می‌باشد
 • تمرکز روی چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی که به ترتیب عبارتند از:
  مهارت گفتاری یا Speaking
  مهارت شنیداری یا Listening
  مهارت خواندن و درک مطلب یا Reading
  مهارت نوشتاری یا Writing
 • تاکید روی نکات گفتاری به جای نکات نوشتاری
 • تاکید روی محاوره به جای گرامر
 • تاکید روی روان صحبت کردن به جای صحیح صحبت کردن دانش‌آموز
 • استفاده از سیستم (CLT (Communication Language Teaching
 • استفاده از تکنیک سایه (Shadowing) با متن و بدون متن که به نوعی بازگویی و تکرار کردن متن شنیداری می‌باشد که تکنیکی بسیار مناسب برای تقویت تلفظ و لهجه است.
 • تاکید روی تلفظ صحیح

تعداد جلسات

فشرده بودن این متد به معنای جلسات فشرده و زیاد نیست بلکه با کمترین زمان، کاربردی ترین مطالب آموزش داده می شود و فقط با ۳ ساعت حضور در کلاس در هفته که می تواند به صورت فشرده و یک روزه باشد یا دو روز در هفته این تسلط به نحو احسن صورت می پذیرد.

هر ترم ۸ جلسه ۹۰ دقیقه ای یا ۴ جلسه ۱۸۰ دقیقه ای در طول یک ماه می باشد.

تعداد نفرات

تعداد نفرات هر کلاس حداکثر ۹ نفر می باشد. به عبارتی کلیه کلاس ها به صورت نیمه خصوصی برگزار می شوند تا همه زبان آموزان فرصت کافی برای مکالمه و اساتید فرصت کافی برای رسیدگی به تک تک زبان آموزان را داشته باشند.

محدوده سنی

به صورت کلی یادگیری زبان انگلیسی از زمانی که کودک به صورت کامل می تواند صحبت کند و حروف الفبا را بنویسد شروع می شود و تا پایان عمر بدون هیچگونه محدودیتی ادامه دارد.

البته ذکر این نکته ضروری است که در دوره های مختلف سنی و رده های کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال کلاس ها کاملا تفکیک هستند و مدل آموزشی در هر رده سنی کاملا متفاوت است.

برنامه ترمیک

در متد TLPS سه دوره وجود دارد

Basic

این دوره ویژه کودکان است و بین ۶ الی ۹ ماه به طول می انجامد

Primary

این دوره که شروع یادگیری زبان انگلیسی است برای گروه نوجوانان، جوانان و بزرگسالان می باشد و بین ۶ الی ۹ ماه به طول می انجامد

Advance

این دوره آخرین مرحله یادگیری زبان به صورت کامل می باشد و بین ۶ الی ۹ ماه به طول می انجامد

هزینه دوره

هزینه کلیه دوره های آموزشی زبان انگلیسی مطابق نرخ مصوب آموزش و پرورش و بسیار پایین تر از موسسات خصوصی مشابه می باشد که همراه با تخفیفات ویژه دوره ای و تخفیف دائمی برای دانش آموزان، دانشجویان، خانواده های محترم فرهنگیان و اعضای گرامی سازمان بسیج و ارگان های فرهنگی دیگر را نیز دارا می باشد.

جهت اطلاع از هزینه دوره های ترمیک و بهره مندی از طرح های تخفیفی با ما تماس بگیرید.